TL Transport | Apie mus
15494
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15494,ctcc-exclude-AF,ctcc-exclude-AN,ctcc-exclude-AS,ctcc-exclude-NA,ctcc-exclude-OC,ctcc-exclude-SA,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Apie mus

Apie “TL Transport”

apie TL Transport

Esame dinamiška tarptautinio krovinių vežimo įmonė, įsteigta 2009 m. spalio 26 d. Vienas svarbiausių įmonės tikslų – patenkinti klientai, todėl svarbiausias įmonės uždavinys – užtikrinti, kad darbas būtų atliekamas sklandžiai. Būtent tai mums leidžia siekti užsibrėžtų tikslų ir suburti klientų ratą – šiandien rekomendacijos yra kaip niekad svarbios.

Vienos svarbiausių logistikos kompanijų vertybių – patikimumas ir atsakomybė. Savo klientams suteikiame garantijas – esame apsidraudę civilinės atsakomybės ir CMR draudimu, todėl galite būti tikri, kad pasirinkę mūsų kompaniją nepatirsite jokių nuostolių. Mūsų metinė apyvarta 2017 metais siekė 6 000 000 eurų, o tai pačiais metais įmonėje dirbo 80 darbuotojų.

Daugybė klientų jau pasirinko UAB „TL Transport“, kurią įvertino tikrai puikiai, todėl galime teigti, kad patikimumas yra tai, kodėl verta rinktis būtent mus. Susisiekite dėl paslaugų jau dabar – pažadame jūsų nenuvilti!

Įvertinimai

„STIPRIAUSI LIETUVOJE“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms ir jų vadovams, pagrindžiantis gerą įmonės ir jos vadovo kredito istoriją.

Kokiais kriterijais remiantis sertifikuojamos įmonės ir jų vadovai?


Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2018“ ir „STIPRIAUSI LIETUVOJE VADOVAI 2018“ sertifikatus – aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonių mokumas vertinamas ir reitingas nustatomas remiantis kredito istorija, kurią sudaro įmonės finansinių įsipareigojimų vykdymas, mokėjimų istorija, finansiniai rezultatai ir jų pokyčiai – pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kitų finansinių rodiklių kitimas. Taip pat atsižvelgiama į verslo sąsajas, turto areštus, sektoriaus būklę ir kitą svarbią informaciją. Iš viso nustatant kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonės reitingui.

Sertifikuojant įmones „STIPRIAUSI LIETUVOJE LYDERIAI“ sertifikatu, papildomai vertinama 5 metų kredito istorija.

Vadovui „STIPRIAUSI LIETUVOJE VADOVAI“ sertifikatas suteikiamas remiantis statistinio reitingo modeliu, jeigu jo prognozuojama tikimybė vėluoti atsiskaityti neviršija 1,7 proc.

stipriausi lietuvoje

Kuo mes pranašesni?

pranasumai

Sąlygos darbuotojams

  • Didelį dėmesį skiriame ne tik klientams, bet ir savo darbuotojams, kuriems suteikiame galimybę nuolat tobulėti.
  • Labai vertiname darbuotojų lojalumą, todėl jiems suteikiame tokias darbo sąlygas, kurios leistų uždirbti ir realizuoti save.
  • Rūpinamės, kad darbo sąlygos būtų tikrai palankios, o mūsų darbuotojai džiaugtųsi būdami mūsų komandos dalimi.
kitas pranasumas

Patikima vadyba

  • Kelionių metu yra naudojamos palydovinio ryšio GPS sistemos, kurios suteikia galimybę palaikyti nuotolinį ryšį su vairuotoju visos kelionės metu. Bet kuriuo paros metu galime gauti tikslią informaciją apie automobilio buvimo vietą, o tai garantuoja dar geresnę teikiamų paslaugų kokybę.
  • Viena mūsų stiprybių yra tai, kad siūlome iš tiesų labai greitą siuntų pristatymą. Mes suprantame, kad klientai nėra nusiteikę ilgai laukti, kol siuntos pasieks gavėjus, ir šiomis dienomis nė vienas negalėtų pasigirti, kad turi daug laiko ir gali palaukti ilgiau.
  • Siuntų pristatymo srityje būtent greitis yra vienas tų kriterijų, kuris yra labiausiai vertinamas.
aplinkos tarsa

Kokybė ir saugumas

  • UAB „TL Transport“ automobilių parką sudaro SCANIA ir MAN automobiliai, kurie atitinka „Euro 5“ bei „Euro 6“ standartus, garantuoja ne tik saugią kelionę, bet ir kur kas mažesnę aplinkos taršą.
  • Paskutiniu metu susidomėjimas ekologija vis sparčiau auga, todėl įvairių sričių specialistams tenka gerai pagalvoti, kaip būtų galima prisidėti prie aplinkos apsaugojimo. Kai kalbama apie tolimas keliones, rūpinimasis aplinka tampa dar svarbesnis, nes šiuo metu yra siekiama kuo labiau sumažinti išskiriamo anglies dvideginio kiekį.
slogan logo

Dinamiška įmonė, orentuota į klientą